2011. évi TV-DX Klub találkozó szervezése (ZÁROLT TOPIC)

A Magyar TV-DX Klub -al kapcsolatos hírek, információk.

Moderátor: ING-SAT

Avatar
ING-SAT
Hozzászólások: 5251
Csatlakozott: 2008.09.16. 20:06
Tartózkodási hely: Budapest X.
Vételi telephely: Budapest X.
Kapcsolat:

2011. évi TV-DX Klub találkozó szervezése (ZÁROLT TOPIC)

Hozzászólás Szerző: ING-SAT »

Sziasztok!
Az elmúlt évek klubtalálkozóit folytatva, a Magyar (Sat) TV-DX Klub tagjait 2011. évi klub-találkozóra hívom május végére, június elejére, egy szombati napon, a budapesti QTH-mra.
A találkozó pontos idõpontja még nem került rögzítésre, így azt a legkedvezõbb, a legtöbb (azon részt venni szándékozó) amatõrtárs számára megfelelõ idõpontra szeretném megszervezni, ezért az esetleges észrevételeket, ötleteket küldjétek meg. Jelezzétek ki tudna azon majd részt venni, s számára mi lenne a legkedvezõbb idõpont. A végleges idõpontról az érintetteket írásban, megközelítési térképpel, "koordinátákkal" is tájékoztani is fogom.
Az éves klubtalálkozón (a már szokásos bográcsos eszem-, iszom-, dínom-dánom mellett) az elõzetes tervek szerint, a forgalmazók általi, legújabb típusú mûholdvevõ készülékek-, és további mûholdvételi eszközök és alkatrészek (fejek, stb.) termékbemutatására, tesztelésére is sor kerülne nálam.
Hajdú Mihály dr. https://ing-sat.hu
Avatar
Jimmysat
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2008.09.16. 17:25
Tartózkodási hely: Nagygyimót
Vételi telephely: Nagygyimót

2011 SATDX-KLUB találkozo

Hozzászólás Szerző: Jimmysat »

Köszönöm a Meghivást Misi. Természetesen én ott leszek. Nekem a jún. bármelyik hétvége megfelel. Ha lehetne javasolni a JUN 4.-ét. Szándékomban van a megmaradt készletembõl pár mûholdas beltérit vinni a találkozóra. Ami az amatõrtársaimnak kitûnõ a dx-elésre, mivel a vakkeresést is tudja. Vannak régebbi-, de vannak új típusúak is, ami már MPEG-4, HDMI. Clar Tech, Humax, Vantage, Head, ILLUSIONSAT Nokia Dbox 1,-2. stb. Pár beltérit szeretnék ajándékba adni, fõleg azon amatõr társaimna, akik nehezebb anyagi körülmények között élnek, de nagyon kedvelik a müholdazást. Reméljük a jó idõ is velünk lesz.
Addig is kívánok mindenkinek jó vételt. JIMMYSAT
Echostar AD 3000 IP/Dreambox800HD/Nokia 9600/ 280cm KTI SAT Ant/
Avatar
RS 3806 BDXC
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2010.11.18. 08:51
Tartózkodási hely: Göd-Felsõ
Vételi telephely: Göd-Felsõ

Hozzászólás Szerző: RS 3806 BDXC »

Sziasztok!

Én korábban már jeleztem a részvételem Misinek a találkozóval kapcsolatban. Idõközben sikerült felvennem a kapcsolatot JIMMISAT-al, beltéri egységekkel kapcsolatban. Ezúton is köszönöm a segítségét, valamint Misi meghívását.

Üdv:Sanyi
Avatar
ING-SAT
Hozzászólások: 5251
Csatlakozott: 2008.09.16. 20:06
Tartózkodási hely: Budapest X.
Vételi telephely: Budapest X.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ING-SAT »

Kedves Barátaim, (Sat) TV-DX Klub tagok!

A széleskörû egyeztetések után, idõpont véglegesítve!, s a legtöbbek számára kedvezõ idõpontra, azaz 2011. junius 18.-ára "összehívom" a 2011. évi Klub Találkozónkat a Budapest, X. ker. Váltó u. 44. sz. alatti QTH-ra.
Figyelemmel arra, hogy a nyugati-, és a keleti országhatár közelébõl is várhatók klubtársaink, így az "érkezési idõpontnak" a de. 10-11 óra közötti idõsávot javasolnám. A Hajdú féle "bográcsos" tálalási idõpontját 13 óra körülire tervezem, míg sör "idõhatár" nélkül jégbehûtve! Szakmai megbeszélések, információ cserék "kimerülésig".

Akik bármely formában jelezték, hogy részvételükkel megtisztelve, a 2011. évi Klub Találkozónk részesei kívánnak lenni, azoknak a részletes megközelítési térképet, koordinátákat idõben meg fogom küldeni.

Üdvözlettel és tisztelettel:
Hajdú Mihály
Hajdú Mihály dr. https://ing-sat.hu
Avatar
Kocsis Ferenc
Site Admin
Hozzászólások: 915
Csatlakozott: 2008.09.15. 18:19
Tartózkodási hely: Fertőd
Vételi telephely: Fertőd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kocsis Ferenc »

Szevasz Misi, Szevasztok TV-DX Klubtagok!

Köszönöm Misi meghívását QTH-jára, részemrõl élek is vele.
Már csak a fõnökkel kell egyeztetni, hogy aznapra jó idõt küldjön a célhelyre...
Remélem, sokan eljöttök.
Üdv: Feri
Avatar
Jimmysat
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2008.09.16. 17:25
Tartózkodási hely: Nagygyimót
Vételi telephely: Nagygyimót

Jun 18 Sat-dx Klub Találkozo 2011 BP

Hozzászólás Szerző: Jimmysat »

Az idöpont Megfelelö a számomra is. Számithatsz rám is 2 fövel. JIMMYSAT
Echostar AD 3000 IP/Dreambox800HD/Nokia 9600/ 280cm KTI SAT Ant/
Avatar
M.Karoly
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2008.09.20. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest
Vételi telephely: Budapest

Hozzászólás Szerző: M.Karoly »

Szia Misi! Látom össze jött az elit társaság, remélem én is ott tudok lenni idõben nálatok-köztetek. Júniusban találkozunk. Üdv. Karesz /kisdobos/.
Kardos Attila
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2008.09.25. 16:39
Tartózkodási hely: Kistarcsa
Vételi telephely: Kistarcsa
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kardos Attila »

Sziasztok!

Egyelõre csak feltételesen jelentkeznék be, de igyekszem beugrani... :-)
Zorro
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009.09.20. 20:35
Tartózkodási hely: Érd
Vételi telephely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zorro »

Sziasztok,

Kisdobossal beszéltem, szerintem én is ott leszek.

Üdv,
Zorro
Zorro
Avatar
ING-SAT
Hozzászólások: 5251
Csatlakozott: 2008.09.16. 20:06
Tartózkodási hely: Budapest X.
Vételi telephely: Budapest X.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ING-SAT »

Sziasztok!

A térképes, koordinátás meghívókat mindenkinek, aki, felém résztvételi szándékát jelezte, a mai napon e-mailben elküldtem. Remélem mindenki rendben megkapta, ha valakinél gond van, kérem jelezze.
Remélem szép számban összejövünk majd, s az étel, ital mellett, egy évre jól kidumáljuk hobbynkat, meg miegymást.

Baráti üdvözlettel:
Hajdú Mihály
Hajdú Mihály dr. https://ing-sat.hu
Lezárt