10 ÉVES A SAT & TV-DX KLUB (Jubileumi találkozók - ZÁROLT T)

A Magyar TV-DX Klub -al kapcsolatos hírek, információk.

Moderátor: ING-SAT

Avatar
Jimmysat
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2008.09.16. 17:25
Tartózkodási hely: Nagygyimót
Vételi telephely: Nagygyimót

10 ÉVES A SAT & TV-DX KLUB (Jubileumi találkozók - ZÁROLT T)

Hozzászólás Szerző: Jimmysat »

SAT-DX KLUB azidei éven alábbi két hejen Szervez találkozokat JULIUS 18 ÁN Szigetujfaluban Navratil Ernö várja Minden kedves SAT- DX AMATÖRÖK Jelentkezését Egy kötetlen beszélgetése -Találkozora.....
SAT-DX KLUB Fennállásának 10 Évforduloja Alkalmával Kibövitett Hagyományörzö Klubbtalálkozot szervezünk Reméljük több külföldi amatör társunkkal karültve [NAGYGYIMOTON [ SZEPTEMBER 19 én
Kérjük minden kedves amatör társunk elöre jelezzék a Részvételt Az alábbiakban feltüntetett ... rendezendö cimekre.
Továiakban a Találkozo alakulásárol mindenkit elöre értesitünk
Tiszelettel maradunk:
MOLNÁR IMRE SAT-DX KLUB
NAVRATIL ERNÖ Sat-dx klub

ALAPITO TAGOK:1999 /Megjelenésükre feltétlen számitunk/
BAKOS GÁBOR 3731 Szuhakálló-Alberttelep József Attila u. 13. 48/403-775
BERNÁTH ISTVÁN 4150 Püspökladány Hajnal u. 26/1. 54/454-077
ERDÉLYI LÁSZLÓ 8651 Balatonszabadi Szabadság utca 35. 84/355-474
FARKAS JÁNOS 6782 Mórahalom Csend u. 11-13. 62/280-539
dr.HAJDÚ MIHÁLY 1106 Budapest Váltó utca 44. 1/260-8464
HAJÓS PÉTER 1098 Budapest Epreserdõ u.32. 1/357-1157
KARDOS ATTILA 1144 Budapest Füredi út 1/220-1108
KOCSIS FERENC 9431 Fertõd Tompa M. út 9. 99/370-000
MIKE CSABA 9500 Celldömölk Dobó Katica u.95. 95/423-086
MOLNÁR IMRE 8551 Nagygyimót Rákóczi u. 11. 89/318-825
NAVRATIL ERNÕ 2300 Ráckeve Újhegy u. 81/2. 24/485-053
PETHÕ FERENC 9500 Celldömölk Dobó Katica u. 13. 95/424-012
RATKAI TIBOR 6900 Makó Czuczor u. 29. 62/215-096
SZIKORA PÁL 2100 Gödöllõ Diófa u. 21. 28/419-141
TÓTH LÁSZLÓ 4150 Püspökladány Zöldfa u. 16. 54/453-541

Kép
Echostar AD 3000 IP/Dreambox800HD/Nokia 9600/ 280cm KTI SAT Ant/
Avatar
Kocsis Ferenc
Site Admin
Hozzászólások: 915
Csatlakozott: 2008.09.15. 18:19
Tartózkodási hely: Fertőd
Vételi telephely: Fertőd
Kapcsolat:

Re: 10**** ÉVES A ST-DX KLUB/ Jubileumi találkozok!/

Hozzászólás Szerző: Kocsis Ferenc »

Jimmysat írta:SAT-DX KLUB Fennállásának 10 Évforduloja alkalmával jubileumi találkozokat szervezünk az alábbi két hejen: JULIUS 18 ÁN Szigetujfaluban, [NAGYGYIMOTON] SZEPTEMBER 13 ÁN
Szemfüles vagy Imre! Nagyon szép az ötlet, remlélem, sokan részt tudunk rajt venni. Köszönkük klubtagjaink nevében mindkettõtöknek!
ITT JEGYZEM MEG: Az elmúlt héten "költözött" a DX "szobám". Mindent szétkaptam, a kábeleket újrafüzögettem, ma állok neki az eszközök beszerelésének.
Bövült a lehetõségek köre is: beléptem a "HD vétel megfigyelõk" táborába is.
Avatar
ING-SAT
Hozzászólások: 5251
Csatlakozott: 2008.09.16. 20:06
Tartózkodási hely: Budapest X.
Vételi telephely: Budapest X.
Kapcsolat:

Re: 10**** ÉVES A ST-DX KLUB/ Jubileumi találkozok!/

Hozzászólás Szerző: ING-SAT »

Jimmysat írta:SAT-DX KLUB SAT-DX KLUB Fennállásának 10 Évforduloja Alkalmával Kibövitett Hagyományörzö Klubbtalálkozot szervezünk Reméljük több külföldi amatör társunkkal karültve [NAGYGYIMOTON [ SZEPTEMBER 13 ÁN
Szia Imre!

Köszönöm a kedves meghívásod a Nagygyimóti-, szeptember 13.-i Sat TV-DX Klub találkozóra. A Nálad tartott, múlt évi hasonló "összejövetel" családias-barátias jellegére tekintettel, idén is valami hasonlóban reménykedem - s bár az idõpontja még igen messze van, még sok minden közbe is jöhet - szeretnék majd én is rész venni rajta, s így személyesen is találkozni a régi és új amatõrtársakkal, barátokkal, a Sat TV-DX Klub aktív tagjaival.

A "másik tervezett összejövetellel" kapcsolatban azonban (lehet, hogy csak nekem?) gondjaim vannak. Igaz ugyan, hogy Ernõ Barátunk, Klubtag társunk a Sathunters.info fórumán május 19.-én "sok szeretettel meghívott mindenkit magához", amit aztán Te átemeltél ide a Fórumunkra is. De figyelemmel arra, hogy a Sathuntersnek nem része sem a Sat TV-DX Klub!, sem a TV-DX Klub Fóruma! (és fordítva sem), így a Sathunters Fórum kb. 100 fõs regisztrált taglistája semmi féleképpen nem fedi le a magyar Sat TV-DX Klubb tagságát, hisz (Ernõ ottani aktív tagsága mellett) a Klubbunknak csak néhány tagja van idõszakosan jelen azon a Fórumon is! A Sat TV-DX Klub Fórumára-, s a így a TV-DX Klub tagjait "megszóllítva", viszont nem érkezett Ernõtõl meghívás, ...........? Talán még mindig van Ernõben - néhányukkal szemben - egy (alaptalan) kis tüske a decemberi "kivonulása" óta?, remélem nem így van!

Üdv.: ING-SAT
Hajdú Mihály dr. https://ing-sat.hu
Avatar
AMIGO
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2008.09.20. 11:31
Tartózkodási hely: Szigetújfalu
Vételi telephely: Szigetújfalu

Meghívó TV-DX KLUBTALÁLKOZÓRA

Hozzászólás Szerző: AMIGO »

Sziasztok TV-DX Amatõrök ! Ezúton mindenkit meghívok a 10. Jubileumi TV-DX Klub találkozóra 2009.JÚLIUS .18.-án (szombati nap ) Szigetújfalu SPORT utca 24. sz. alatti QTH-ra ,baráti összejövetelre a szokásos módon. Molnár Imi fog fõzni ,egyenlõre még nemtudjuk, hogy melyik gombából fog készülni. Akik jólviselkednek nem kell gombát enniük,de ihatnak ÖRDÖG VÉRÉT amit éppen most hoztam magammal 5 litert ALDEBRÕRÕL és állítólag finom bor nagyon ! Sajnos hiába próbáltam bejelentkezni ebbe a Fórumba hónapok óta : a Felhasználó nevem ( AMIGO ) és a Jelszavam ( most már ide írhatom: MAZSOLA volt ) ez utóbbit -nemtudom miért de nemfogadta el a rendszer. Az elõbb beszéltem KOCSIS FERIVEL aki volt szíves utánna nézni a hiba forrásának és az Õ ajánlata alapján Jelszót kellett változtatnom ami -Lássatok csodát !- sikerült azonnal belépnem újra TV-DX KLUB Fórumába ( közel fél év múltán ) .A Lényeg : SIKERÜLT ! Így most vegyétek úgy ,mintha idõben értesítettem volna mindenkit,hiszen senki nem maradt még le a meghívásról ,még ING-SAT sem. A Találkozó JÚLIUS -közepén lesz addig van még bõven ideje mindenkinek eldöntenie,hogy tud-e jönni vagy sem. Ha igen akkor megköszönöm a megtisztelõ jelenlétét, ha nem, akkor magára vessen ,hogy kimaradt egy kis eszmecserébõl... Én azért személy szerint szeretném ha mindenki eljönne,bár azzal is tisztában vagyok a régi találkozókat figyelembe véve,hogy nem mindenki szokott eljönni. Senkire sem fogok megharagudni,ha kimarad. Ez egy jubileumi találkozó amire illik eljönni,de nem kötelezõ ! Minden esetre én szeretettel és tisztelettel várok minden régi és új TV-DX-es kollégát.
Avatar
ING-SAT
Hozzászólások: 5251
Csatlakozott: 2008.09.16. 20:06
Tartózkodási hely: Budapest X.
Vételi telephely: Budapest X.
Kapcsolat:

Re: Meghívó TV-DX KLUBTALÁLKOZÓRA

Hozzászólás Szerző: ING-SAT »

AMIGO írta: Így most vegyétek úgy ,mintha idõben értesítettem volna mindenkit,hiszen senki nem maradt még le a meghívásról ,még ING-SAT sem. A Találkozó JÚLIUS -közepén lesz addig van még bõven ideje mindenkinek eldöntenie,hogy tud-e jönni vagy sem. Ha igen akkor megköszönöm a megtisztelõ jelenlétét, ha nem, akkor magára vessen ,hogy kimaradt egy kis eszmecserébõl...
Kedves Ernõ Barátom!

Ha nem értetted meg, hogy mit...-, és valójában miért írtam ..., azt õszintén sajnálom, akkor ehhez nehéz lenne bármit is hozzáfûzni, hogy ne legyen ismét sértõdés, melyet én õszintén szeretnék elkerülni.

Klubtársi üdvözlettel:
Hajdú Mihály
Hajdú Mihály dr. https://ing-sat.hu
Avatar
Kocsis Ferenc
Site Admin
Hozzászólások: 915
Csatlakozott: 2008.09.15. 18:19
Tartózkodási hely: Fertőd
Vételi telephely: Fertőd
Kapcsolat:

Teszt...

Hozzászólás Szerző: Kocsis Ferenc »

Teszt...
Kép
Avatar
AMIGO
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2008.09.20. 11:31
Tartózkodási hely: Szigetújfalu
Vételi telephely: Szigetújfalu

Válasz ING-SAT-nak

Hozzászólás Szerző: AMIGO »

Tisztelt TV-DX Kollégák ,Tisztelt ING-SAT ! Sajnos nemértem ,mi a probléma velem ? Már régóta tervbevettem,hogy idén én szeretnék találkozót szervezni Szigetújfaluban. Ezt még tavaly a Molnár Imrénél is jeleztem a jelenlevõ klubtagoknak. A TV-DX Klub fórumára nemtudtam belépni,mert nemfogadta el a rendszer a jelszavamat . Ezmiatt nemtudtam ezen a fórumon semmit ( !!! ) sem megjelentetni,sem szöveget ,sem meghívót, sem képet ! Ezt egyébként a KOCSIS FERIVEL telefonon megbeszéltük és odáig rendezve lett a dolog,hogy új jelszavat kaptam és azzal már betudok lépni a fórumba. ( Képet továbbra sem tudok küldeni, mert azt nemengedélyezi valami technikai rész,vagy nemtudom mi a baj,mert nemértek hozzá ) Ezért határoztam úgy, hogy a SATHUNTERS fórum keretén belül hívok meg Minden TV-DX Amatõrtársat ,Klubtagot a találkozóra. Mivel klubtagjaink közül többen is résztvesznek a Sathunters fórumának életében ,így jogosan gondoltam,hogy idõben értesíteni tudok rajtuk keresztül mindenkit,mivel idõ van még bõven a találkozóig . Molnár Imi idõközben feltett egy meghívó szöveget az én nevemben a TV-DX Klub fórumára . A Sathunters Fórumának igenis része a TV-DX Klub ,hiszen ott nemcsak a tagok hozzászólásai bizonyítják ezt, hanem az is, hogy a " LINKEK "-nél Kardos Attila, Kocsis Ferenc, Hajdú Mihály honlapjai is elérhetõek, De a TV-DX-Klub fóruma is vagy annak honlapja is .TV-DX Klubtagok is Chat-elhetnek a Sathunters Fórumán, így nemértem miért írtad Misi azt ,hogy nem része egyik fórum sem a másiknak ? Énbennem nemtudom milyen tüskének kellene lenni ,amit a fenti leveledben emlegetsz, amikor a régi dolgokat már Veled személyesen megbeszéltük és tisztáztuk még a télen. Akkor abban maradtunk,hogy visszatérek a klubhoz és nemjátszom a sértõdõst. Ezt meg is tettem,a visszatérõ levelem most is ott van a TV-DX Klub fórumán. Azóta sem szöveget sem képet feltenni nemtudtam a fentebb említett technikai hiba miatt. Amikor a hibát a Feri elhárította ,azonnal feltettem erre a fórumra is a Találkozóra szóló meghívó szöveget,és még Téged is kiemeltelek, hogy lásd nem haragszom sem rád sem senkire. Ha ezt félre értetted ,akkor azt sajnálom.Mégegyszer és világosan ide leírom : senkivel nincs semmi bajom ,de azt elvárom, hogy a TV-DX Klub Fórumán belül ne keljen ilyen levelezéseket bonyolítanom a továbbiakban. Én a magam részérõl inkább jobban szeretek szakmai ( TV-DX, Sat -DX ) dolgokkal foglalkozni,mint egymást sértõ megjegyzésû levelekkel. Az egész végére itt most pontot is tennék a Magam részérõl. A továbbiakban jó vételt kívánok mindenkinek ! Navratil Ernõ
Avatar
Kocsis Ferenc
Site Admin
Hozzászólások: 915
Csatlakozott: 2008.09.15. 18:19
Tartózkodási hely: Fertőd
Vételi telephely: Fertőd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kocsis Ferenc »

Szia Ernõ!

Küldd át nekem e-mail -on a képet (-ket), én szívesen felteszem az anyagodhoz. Megjegyzem, ha egyszer gép elõtt ülsz, hívj, és igy "közösen" próbálkozunk a képfeltöltéssel.
Feri
Avatar
AMIGO
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2008.09.20. 11:31
Tartózkodási hely: Szigetújfalu
Vételi telephely: Szigetújfalu

Válasz Ferinek

Hozzászólás Szerző: AMIGO »

Szia Feri ! Köszönöm a gyors jelentkezést csak én rendszeresen vidéken dolgozom egész héten,így csak a hétvégeken tudok PC közelbe kerülni. Tulajdonképpen valami a régi beállításhoz viszonyítva változhatott ( amirõl én még nemolvastam és ezért nem is tudok ), mert régebben pont az volt a baj, hogy nagyon is sok képet tettem fel a Fórumra. Tehát ,ha nem változott semmi akkor most is kellene sikerülnie.,de szerintem változhatott, mert ugyanúgy szeretnék feltenni most is képet ,mint régebben, csak nemengedélyezi a rendszer ! Sajnos E-Mail-en nemtudok képet küldeni,hogy Te feltedd a fórumra ,mert az E-mail-em nincs beállítva a gépemen és nemis tudom hogyan kell. Már páran próbálták ,de nekik sem sikerült ! Ez viszont az én gépem hibája . Mindenesetre megpróbállak telefonon felhívni,vagy ha SKYPE-on be leszel kapcsolva szombaton estefelé, ott is megbeszélhetjük a kép feltevésének módját. Elõre is köszönöm a lehetõséget. Üdvözlettel ,jó vételeket kívánok : Ernõ
Avatar
Kocsis Ferenc
Site Admin
Hozzászólások: 915
Csatlakozott: 2008.09.15. 18:19
Tartózkodási hely: Fertőd
Vételi telephely: Fertőd
Kapcsolat:

Re: Válasz Ferinek

Hozzászólás Szerző: Kocsis Ferenc »

AMIGO írta:Mindenesetre megpróbállak telefonon felhívni,vagy ha SKYPE-on be leszel kapcsolva szombaton estefelé...
Kedves Ernõ!
Most értünk haza Ausztriából a családdal, egész napos túrázásról. Holnap keressük egymást SKYPE -n.
Üdv: Feri
Ui.: Semmilyen tiltás nincs beállítva a Fórumon, így más lehet a gond.
Lezárt