10 ÉVES A SAT & TV-DX KLUB (Jubileumi találkozók - ZÁROLT T)

A Magyar TV-DX Klub -al kapcsolatos hírek, információk.

Moderátor: ING-SAT

Avatar
Kocsis Ferenc
Site Admin
Hozzászólások: 915
Csatlakozott: 2008.09.15. 18:19
Tartózkodási hely: Fertőd
Vételi telephely: Fertőd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kocsis Ferenc »

Zorro írta:Újoncként fórumtagként...
Üdv a fedélzeten! Ne fogd vissza magad, ha tanácsot kérsz, vagy adsz klubtagjainknak.
Komolyra fordítva: ismét gazdagodott csapatunk!
Avatar
Kocsis Ferenc
Site Admin
Hozzászólások: 915
Csatlakozott: 2008.09.15. 18:19
Tartózkodási hely: Fertőd
Vételi telephely: Fertőd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kocsis Ferenc »

Szevasztok!

Fontos információ: az idei - jubileumi - klubtalálkozókon igéretet tettem arra, hogy megpróbálkozom egy beszámoló közzétételével a "Telehold" címû lapban.
Az anyag összeállítása megtörtént, foglalkozom mind a Szigetújfalun, mind a Nagygyimóton megtartott "szeánsz" -al. Három fotót szándékozok megjelentetni, amelyek az alábbiak:

KépKépKép
(A méret nem véletlenül kicsi, ezt a topic kronológiai sorrendje, a rendezvények eltérõ idõpontja miatt követtem el. A képre kattintva elõáll a normál méret)

Kérem, hogy ha valakinek - személyiségi joga folytán - kifogása van az ellen, hogy a kép a sajtóban megjelenjen, sürgõsen jelezze - akár itt a fórumon - nekem.
A fotózáskor errõl elvben ugyan megállapodtunk, de akkor nem volt mód a képek alapos szemügyre vételére.
Avatar
Kocsis Ferenc
Site Admin
Hozzászólások: 915
Csatlakozott: 2008.09.15. 18:19
Tartózkodási hely: Fertőd
Vételi telephely: Fertőd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kocsis Ferenc »

Szevasztok !
A Telehold ma megjelent, 2009/42. számában lehozták a jubileumi találkozókról készült cikket. Sajnos a cikk fele (rövidített változatot adtak le), továbbá 2 db fotó közlése elmaradt (az ok helyhiány). Így - ha kissé csetebota is lett az átfogalmazás - azért "ország-világ" tudomást szerezhet e nagy és jeles eseményrõl.
:cry:
Lezárt